افزایش علی الحساب اپراتورها روی پیامک همراه اول

کاربر گرامی. طی نامه شماره ۹۹/۳۲۰/۱۱۷۳۳۷ مورخ ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ ارسالی از شرکت همراه اول و اعلامیه مبنی بر افزایش ۳۵ درصدی تعرفه پیام کوتاه از تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ معادل ۳۵ درصد به تعرفه موجود همراه اول اضافه میگردد. بدینوسیله مراتب به اطلاع شما عزیزان اطلاع رسانی میگردد.
همچنین قیمت گذاری نهایی بزودی در بخش اخبار سامانه اعلام میگردد.

افزایش تعرفه اپراتور ایرانسل

به اطلاع میرساند باتوجه به افزایش تعرفه اپراتور ایرانسل کلیه تعرفه ها از همه مسیر تا ۳۰ ریال افزایش خواهد یافت.

درضمن از تاریخ ۱ دی ماه تعرفه از سمت اپراتور ها افزایش داده شده است.

اطلاعیه مهم تغییر دیتاسنتر و iP

کاربران و نمایندگان گرامی:

با توجه به مشکلات دیتاسنتر فعلی، تصمیم به جابه جایی دیتاسنتر برای حل مشکلات و سرویس دهی هرچه بهتر به شما عزیزان گرفته شده است. لذا به آگاهی می رساند به نکات زیر توجه و اقدامات لازم را انجام دهید:

۱ – از ساعت 20 روز پنجشنبه 98/06/07 الی ساعت 20 روز جمعه 98/06/08 سامانه در دسترس نخواهد بود!

۲- تمامی کسانی که از درگاه بانکی استفاده می کنند می بایست در اسرع وقت نسبت به افزودن IP جدید 188.0.240.110 به درگاه بانکی خود از طریق درگاه ذیربط اقدام نمایند.

۳- تمامی کسانی که دامنه های خود را بر روی IP ست کرده بودند می بایست دامنه خود را در شب انتقال روی ای پی جدید 188.0.240.110 ست کنند؛ لازم به ذکر است کسانی که از nameserverهای  ns1.ippanel.com و ns2.ippanel.com استفاده می کنند نیاز به تغییرات ندارند.

۴- تمامی کاربرانی که از ارسال وبسرویس و یا ارسال با  افزونه استفاده و یا نرم افزارهای خودشان را روی IP ست کرده باشند، می بایست در شب انتقال  IP جدید خود را روی 188.0.240.110 ست نمایند.

نمایندگان محترم لطفا این مورد را به تمامی نمایندگان و کاربران زیر مجموعه  خود اطلاع رسانی نمایید.

با تشکر از همراهی شما

تغییر IP جدید درگاه اینترنتی

به اطلاع می رساند، با توجه به مشکلات اخیر دیتاسنتر، آی پی درگاه بانک ملت تغییر یافته است.

لطفا نمایندگانی که درگاه اینترنتی اختصاصی خود را در سامانه ست نموده اند، آی پی 37.130.202.190 را به ترمینال خود اضافه نمایند.

با تشکر

طرح ویژه ماه محرم و هیئت های مذهبی

​به جهت تجلیل از خیمه گاه های حسینی که چراغ عزای ماه محرم را در جای تا جای کشور روشن نگه داشته اند، به تمامی سامانه های مربوط به هیئات مذهبی، یک خط 10 رقمی رایگان تعلق خواهد گرفت.
جهت فعال شدن این خط، نام کاربری و نام هیئت را از قسمت تیکت پشتیبانی اعلام فرمایید.