درباره ما

سامانه پیام کوتاه سیبا پنل یکی از سرویس های ارائه شده توسط گروه طراحان وب ایران می باشد.امکانات و ابزارهای مختلفی در این سامانه پیام کوتاه در اختیار کاربران گرامی خود قرار داده ایم تا بتوانند به سهولت و با تخصیص هزینه ای اندک به اهداف تجاری و غیر تجاری خود برسند.

این امکانات در پکیج های سامانه پیام کوتاه کاربری و نمایندگی اس ام اس گوناگونی گردآوری شده تا کاربران محترم بتوانند نسبت به نیاز خود خدمات مورد نظرشان را دریافت نمایند.

با مقایسه تعرفه پیامک و هزینه ی سامانه پیام کوتاه کاربری و نمایندگی پیام کوتاه سیبا پنل و دیگر ارائه دهندگان این خدمات اندک بودن هزینه های تمام شده برای کاربران را ملاحظه خواهید نمود.

پایین بودن این هزینه ها به منظور پشتیبانی گروه طراحان وب ایران از کاربران محترم در میان دیگر ارائه دهندگان این خدمات است و زمینه ی رقابت را برای مشتریان عزیز در میان دیگر ارائه دهندگان این خدمات فراهم می نماید.

علاوه بر هزینه های اندک برای خدمات سامانه پیام کوتاه و نمایندگی پیام کوتاه ( نمایندگی اس ام اس ) ، فروش های ویژه ، باشگاه مشتریان و طرح های تشویقی گروه طراحان وب ایران به منظور فعالیت و رضایت بیشتر کاربران عزیز از دیگر طرح های حمایت از مشتریان است.

رضایت کاربران عزیز از این خدمات و هزینه ها هدف نهایی ماست.